Mustafa T. Mustafa T.
Ders verme şekilleri
 • Yüz yüze
 • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Neden Özel Ders Veriyorum

Öğrencilerimin başardığını görmek ve Matematik-Geometri/Mantık-Muhakeme öğrenmek isteyen öğrencilerime yardım etmek beni de mutlu etmektedir.

Tecrübelerim

Özel bir kurumda matematik ve geometri öğretmeniyim. Üniversite sınavına iki defa girdim. İlkinde Türkiye'de 113. oldum, ikinci girişimde Türkiye'de 49. olarak Bilkent Üniversitesi Matematik bölümünü tam burslu kazandım. Amerika’da yüksek lisans yaptım. Halen doktora yapıyorum. 
Öğrencilerimi TYT/AYT/LGS/KPSS/ALES/YÖS/SAT/IB ve benzeri sınavlar için matematik, geometri ve sayısal mantık alanlarında hazırlıyorum.

YKS-TYT/AYT-YÖS-MSÜ-ALS
Lise öğrencilerinin okul dersleri için takviye olarak ve üniversite sınavları için Matematik ve Geometri dersleri veriyorum. Üniversite sınavlarında da mantık ve muhakeme soruları ön plana çıkmaya başladığı için öğrencilerime hem işlemlerin pratiğini hem mantığını öğretiyorum. Böylece yeni tarz zor sorularla mücadele edebiliyorlar.

LGS
Uzun yıllardır başta LGS sınavına hazırlanan öğrenciler olmak üzere tüm sınıflardan ortaokul öğrencilerine Matematik, Geometri, Sayısal Mantık dersleri veriyorum. LGS sınavında mantık ve muhakeme sorularına yer verilmektedir. Matematik ve mantık konusunda uzman birisi olarak öğrencilerime ders vermekteyim.

KPSS-EKPSS-ALES-DGS
KPSS-EKPSS-ALES-DGS sınavlarına ve diğer kurum sınavlarına hazırlık için Matematik, Geometri ve Sayısal Mantık dersi veriyorum. 

YÖS
Türkiyede üniversite okumak için gerekli olan YÖS sınavı için online dersler veriyorum.

SAT/IB DERSİ
Yabancı ülkelere gidecek ve eğitimine orada devam edecek olan öğrenciler için gidecekleri ülkelerin sınavları için matematik ve geometri dersleri veriyorum. IB dersleri de veriyorum.

ULUSLARARASI PROGRAMLAR
BLIS ve Diğer Uluslararası Okul Programları İçin Matematik Dersi veriyorum.

İSTATİSTİK
Bilkent başta olmak üzere Başkent, Çankaya, Atılım, TED ve diğer üniversitelerin öğrencilerine İstatistik dersi veriyorum.

Size Neler Kazandırabilirim

Yeni nesil matematik-geometri-mantık-muhakeme konularında uzmanım. Matematiğin hem mantığını hem pratiğini öğrenmek başarıyı arttırır. Zirve yapmak isteyenler hem pratik yöntemleri öğrenmeli hem de konunun mantığını anlamalıdır.

Matematiğin mantığını öğrenen öğrencilerim matematik çalışmaktan zevk almaktadır. Öğrencilerime tüm sınavlarda ön plana çıkan Matematik/Mantık-Muhakeme sorularına nasıl yaklaşacağını öğretiyorum, ayrıca pratik çözümlerini de anlatıyorum. Dinamik, iletişimi güçlü, kendisi de sınavlarda derece yapmış çok tecrübeli bir matematikçiden matematik öğrenmek öğrencilerimin başarısını ve matematiğe ilgisini arttırmaktadır.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Evli ve iki çocuk babasıyım. Kendi çocuklarımı da tüm sınavlara kendim hazırladığım için olaylara hem öğretmen hem baba gözüyle bakabiliyorum.

Dersleri Nasıl İşlerim

Derslerim genelde 1,5 ya da 2 saat sürer. Bazı istisnai durumlarda 1 saat ders yapıyorum.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Çocuklarınız zamanını boş geçirmesin. LGS ve üniversite sınavlarına ve diğer sınavlara şimdiden hazırlayalım.

Özellikle yeni üniversite sınavı ve LGS sisteminde mantık ve muhakeme sorularına yer verilmekle birlikte öğrencilerin bu soru tipine alışmaları uzun bir zaman almaktadır. Yıllarca gördükleri öğrenim türünden farklı bir soru tarzıyla karşılaştıkları için adapte olmaları zor olmaktadır. Zamanında çalışmaya başlayıp konular erken bitirilirse tüm konuları da içerecek şekilde mantık ve muhakeme soruları çözmeye yeterli zaman kalmaktadır.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • Geometri - Matematik : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 200.00₺
 • Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 200.00₺
 • Analitik Geometri - Matematik : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 200.00₺
 • Mantık - Matematik : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 200.00₺
 • İlköğretim Takviye : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 200.00₺
 • İstatistik : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 200.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Ankara:
 • Çankaya
 • Etimesgut
 • Ankara Gölbaşı
 • Keçiören
 • Mamak
 • Pursaklar
 • Sincan
 • Yenimahalle

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

Z

Zeliha C.

İyilerin de iyisi, tanıdığımız en iyi hoca. Önceki yıl 40 binle mezuna kalmıştık. Mezun yılımızda Mustafa Hoca ile çalıştık, oğlum bu yıl tıpa başladı. Konuları çok iyi açıklıyor. İlk günden son güne ciddiyetini hiç bozmadı. İşine, kendisine ve öğrencisine saygılı, çok da iyi bir rol model.

D

Dilek

Nesli tükenmiş hocalardan kendisine int üzerinden ulaştım çok korkularım vardı fakat hislerim bana hep mustafa hoca dedi şükürler olsunki doğru adresteyim inanın bana bu donanıma ank lüks semtlerinde bir ofis açsa saatinede üçyüz tl dese boş vakti olmaz ama o bir kurumda hoca ve ogrencilerin ayağına kadar giden biri yani önce insan sonra hoca olanlardan teşekkürler hocam yavrumu size gönül rahatlığıyla teslim ettim yolunuz açık olsun

B

Burkay

Mustafa hoca tek kelimeyle harika birisi. Düşünme yetisi cok gelişmiş bir insan ve o yüzden farkli veya degisik sorularla karsilastigimizda nasil bir yol izlememiz gerektiğini anlatiyor. Mezun senemde kendisiyle yaptığım derslerden cok verim aldım. İşinin ehli bir insan. Hayatımda gördüğüm en iyi öğretmen. Kendisine bana kattıkları için teşekkür ediyorum.

H

Hayal Ö.

AYT nin zor konuları ve TYT problemler için Mustafa Öğretmenimden destek alıyorum. En zor yerleri bile çok net anlatıyor, çok iyi açıklıyor. Konuyla alakalı bilmem gereken tüm soru tiplerini gösteriyor. Öğretmenimden çok memnunum. Başarmak isteyen insana güven veriyor, desteğini esirgemiyor.

F

Fatih

Randomness ve probability dersi almaya ihtiyacı olan oğlum için 10 gün boyunca online ders verilmesine ihtiyaç duyuyorum.

H

Hatice Ö.

Çok çok başarılı ve iyi bir hoca. Kızımın dershanede ve okulda kafasına tam yatmayan konuları tamamladı, zor kaynakları çözdüler. Sınavda da derecesi çok iyi geldi. Kesinlikle doğru insan.

F

Fatih K.

Kızım tyt ayt matematik dersi aldı. Sınavı çok iyi geçti, matematikleri tama yakın yaptı. Tek kelimeyle mükemmel.

F

Fatih K.

Kızım tyt ayt matematik dersi aldı. Sınavı çok iyi geçti, matematikleri tama yakın yaptı. Tek kelimeyle mükemmel.

M

Mehmet Y.

Matematik dersinden nefret eden ve matematik fobisi olan 8.sınıftaki kızım, Mustafa Hoca ile tanıştıktan ve ders almaya başladıktan sonra matematikten keyif alan,artık soru çözmekten inanılmaz keyif alan bir çocuk oldu.Gerçekten Mustafa Hocama ne kadar teşekkür etsek azdır.Kızımın şu an en sevdiği ders matematik ve matematiğe karşı özel bir hobisi var.Bütün bunlar Mustafa Hocamın sayesinde oldu.Ben kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.Mustafa Hocam, kızım için çok değerli ve çok özel bir insan.

Y

Yıldız Ö.

Mustafa Hocamız, 8.sınıf öğrencisi kızımla bir süre çalışabildi pandomi süreci sebebiyle. Hocamız ders disiplini olan ama öğrencisini dersten soğutmayan, profosyonel yaklaşan , öğrenciye güven sunan birisi. Kızım ve ben teşekkür ediyoruz.

R

Raziye H.

Çok gerçekçi ve dürüst, elinden gelenin fazlasını yapıyor. Profesyonel bir öğretmen. Üniversite sınavları, soru tipleri ve konular hakkında bilgi sahibi. Çok zeki birisi. Öğretmen beğenmekte çok zorlanan kızım Mustafa öğretmenden çok etkilendi. Birlikte soru çözmekten kızım çok keyif alıyor.

S

Serdar g.

Etimesgutta oturuyoruz,8. Sınıf için matematik dersi istiyoruz

M

Mustafa E.

Bilgili tecrübeli ve zeki bir hoca. Bilgi aktarımı da çok güzel

A

Aynur Ö.

Oğlum ilk 10 bine girdi. Kendisi de biz de tıp okumasını istiyorduk. Bu isteğimizin gerçekleşmesinde bizlere çok yardımcı olan Mustafa Hocaya müteşekkiriz. Çok özverili ve işini ciddiye alan bir öğretmen. Dersleri hiç kaynatmadan verimli bir şekilde işliyor. Oğlumun whatsappla gönderdiği soruların hepsine sabırla cevap verdi.

M

Mustafa

Mustafa Hoca ile online matematik dersi için tanıştık.Derse başlamadan önce neye ihtiyacım olduğunu kendisi çok iyi belirledi ve özverisi çabası için kendisine minnettarım

G

Godofeducation

Matematikte her alanda en iyisi.

A

Ayfer Ş.

Mustafa Hocayla bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine tanıştık. 11. Sınıftaki oğlumla şimdiden gelecek yıl için üniversite hazırlıkları yapıyorlar. Oğlumun söylediğine göre konuları çok iyi anlatıyor. Oğlum keyifle ders çalışmaya ve matematikle uğraşmaktan zevk almaya başladı. Çok değerli ve üst düzey bir hoca.

B

Burhan Ö.

Mustafa Hocadan üniversite hazırlık matematik ve geometri alıyoruz. Çok zor sorulatı bile hiç zorlanmadan çözüp mantığını çok iyi anlatıyor. Harika bir hoca

N

Nihal

Oğlum 10 sınıfta Batıkent’te ikamet etmekteyiz telefon bilgilerinizi ve uygun olduğunuz zamanları bildirmenizi bekliyoruz

F

Fatma Ş.

Mustafa Hoca oğluma Lise 2 matematik takviye dersi vermeye başladı. Bir yandan da üniversite sınavına hazırlıklara başladılar. Oğlum çok memnun, beraber işledikleri konuların sorularını çok rahat çözüyor. Oğlumun söylediğine göre konunun mantığını çok güzel anlatıyor. Kesinlikle tavsiye ederiz.


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Mustafa Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et