Erman Ö. Erman Ö.
Ders verme şekilleri
 • Yüz yüze
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Anlatacağım konunun fasikülü-Birçok yayının denemesi

Neden Özel Ders Veriyorum

Öncelikle öğretmeyi seviyorum ve işimi iyi yapıyorum.İşimi iyi yapınca  başarı geliyor,başarıda bana zevk veriyor.

Tecrübelerim

16 yıldır eski dershane ve şimdide kolej öğretmenliği yapmaktayım.

Size Neler Kazandırabilirim

Öncelikle disiplinli bir şekilde çalışmayı,çalışarak neler başarabileceğinizi,matematiğe bakış açısını değiştirme ve onu zevkli hale getirmeyi göstereceğim.Matematiğin kolay olmadığını ama zorda olmadığını göstereceğim.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Dersleri Nasıl İşlerim

Size getireceğim kaynaktan derslerimi işliyorum.Matematikte konuların günlük hayatımızdaki yeri ve bir soru karşımıza geldiği zaman hangi konuya ait olduğunu gösteren materyallerle ders işliyorum.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

8. ve 12.sınıftaki velilere ve öğrencilere en büyük tavsiyem işinizi son dakikaya bırakmayın.Artık sorular yeni nesil ve akademik sorular.Temelinizi iyi alın.özellikle üniversite sınavı 12.sınıfta değil 9.sınıfta başlar.Kesinlikle iyi olmayan öğrencilerin özel hocasız üniversiteyi kazanması artık imkansız.Dershaneler iyi ve çalışkan öğrencilerin gitmesi gereken bir yer.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 200.00₺ |
 • Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 200.00₺ |
 • Geometri - Matematik : 60 dk - 200.00₺ |
 • Analitik Geometri - Matematik : 60 dk - 200.00₺ |

Ders Verdiği Konumlar

İstanbul:
 • Kadıköy
 • Kartal
 • Maltepe
 • Pendik
 • Ataşehir
 • Kartal
 • Üsküdar

Yorumlar

N

Nihat G.

Merhabalar 4 aydır hocamızla çalışıyoruz.inanılmaz verim aldık.Netlerimiz arttı.Derslerde kullandığı kitap ve denemeleri öğrenci seviyesine göre ayarlaması güzel.Derslerde Materyal kullanımı harika.üçgende alanını bilyelerle anlattığı materyali unutamıyorum.Öğrenciyle iletişimi ,deneyimi ve alanında çok iyi.Özeldersalanına böyle bir öğretmenle bizi tanıştırdığı için teşekkür ediyorum.

Y

Yasin B.

Hocamızdan önceki sene ders aldık ve hayran kaldık.Bir hoca enerjisiyle tüm geometri dersindeki makus talihimizi değiştirdi.formülleri şarkılarla anlatıp oğlumun geometriye bakışını değiştirdi.Tanjant 45 şarkınızı halen söylüyoruz,emeğinizi ödeyemeyiz.Çok teşekkür ederiz.

Ç

Çiğdem P.

Hocamıza emekleri için teşekkür ediyorum.Bu işte gerçekten profesyonel hocamız.öncelikle sınav konularını ve durumumuzu anlattı.Aslında 12.sınıfta başlamanın ne kadar dezavantajlı olduğunu da yaşadık.konuları yetiştirmek için bazen haftada 3 kez ders yaptık ama Allah'a şükürler olsun ki istediğimiz hedefleri elde ettik.Gönül rahatlığı ile Erman hocadan ders alabilirsiniz.

E

Erman Ö

Ben Teşekkür ederim bu zorlu yolculukta beraber yürüyüp mutlu sonuca ulaştık.Oğlumuz Bartu'ya sevgilerimi iletin.Bundan sonraki hayatında mutlulukları daim olsun.

S

Sema A.

Erman hocam,Burak dün Kadiköy Anadolu Lisesini kazandı.Emekleriniz için size çok teşekkür ederiz.İyi ki sizinle ders yapmışız ve önerilerinizi dinlemişiz.iyi ki öğretmenimiz olmuşsunuz.Tekrar teşekkür ederiz.

E

Erman Ö

Tebrik ederim Sema Hanım.Allah başarılarınızın ve sevinçlerinizi daha da arttırsın.Size söylediklerimi lütfen unutmayın.10.sınıfta özel derslere başlayın.YKS süreci LGS sürecinden çok çok farklı.

A

Ayla S.

Merhaba hocam.Önceki senelerde ümraniyeye ders veriyordunuz bu sene Ümraniyeye ders verecek misiniz?

E

Erman Ö

Merhaba Ayla Hanım.Aslında şimdi de ders verebilirim.Yalnız vakit kaybı yaşamamak ve pandemi döneminde yetkililer ne karar alır bilemediğimden dolayı biraz mesafeli yaklaşıyorum.Bu anlamında en az 3 veli aynı günde ve aynı semtte ders almak kaydıyla gidebiliyorum.(pazar günü).Bu şartları sağlıyorsanız size de gelebilirim.

Z

Zeynep G.

Erman hocamız çok iyi bir hoca.Gerçekten faydasını da gördük.Derslere geç başlamamıza ve konuların yetişmemesine,soruların zorluğuna rağmen LGS sınavında 13 Netimiz var.Yüzde 5 lik dilimdeyiz.Hocamıza yoğun programında bize yer ayırdığı için çok teşekkür ediyorum,keşke daha önce derslere başlasaydık.Herşey gönlünüzce olsun hocam.

E

Erman Ö

Yorumlarınız için teşekkür ederim ve tebrik ederim Zeynep hanım.Bu seneki sınavın zorluk derecesine göre ve konuları yetiştirememize rağmen güzel bir sonuç.nitelikli bir okula yerleşeceğiz.Size dediğimi lütfen göz ardı etmeyin üniversite sınavı 4 yıllık bir süreç en geç 10.sınıftan itibaren özel derslere başlayın.son senede toparlamak imkansız olacaktır.Oğlumuz Bartu'ya da tebrik ettiğimi iletirseniz sevinirim.

H

Hülya Y.

Hocamızla bundan 4 ay önce çalışmaya başladık.Oğlum 11. sınıfa gidiyor. Bundan önce 9 ve 10.sınıflarda etüt merkezine gitmişti ve matematik hocalarından ders aldırmamıza rağmen bir türlü matematiği yapamıyordu.Erman hocamız sayesinde soru çözmeye ve çalışmaya başladı.Gelişimini görebiliyoruz.Yavaş yavaş netlere de yansımaya başladı.Hocamıza teşekkür ederim.Tek sorunumuz Erman hocanın müsaitliği olmadığı için haftada 2 ders yapamıyoruz. 9. ve 10.sınıftaki eksiklerimizi tamamlayamamak.

M

Mert A.

Hocam size çok teşekkür ederim.2 yılda bana ders çalışmasından,sorulara nasıl bakılacağını,önce konuyu derinlemesine anlatmanızdan sonra bol bol soru çözdürmenizden dolayı teşekkür ederim.Sizinle aynı mesleği yapacağım için çok mutluyum.sizden meslekle de ilgili çokşey öğrendim.Sizin taktiklerinizi kullanacağım.Tekrar teşekkür ediyorum.

A

Ayşe K.

Fiyatı yüsek ve doluluğu biraz fazla ama iyi hoca,ders anlatımı ve müfredata hakimliği güzel,telefonda yapamadığımız soruları çözmesi de iyiydi.Oğluma psikoloji kazandırdı kendisine sabrı ve gösterdiği emekler için teşekkür ederim.Tavsiye ederim.

M

Marianne S.

Erman ögretmene çok tesekkur ediyorum.Baslarda yabancı oldugumuz icin oğlumla hocamiz anlasabilir mi dedim ama hocamiz Avrupali bir yapiya sahip olduğu için Oglumda çok iyi anlasti.simdi severek yapiyor.Yazin tekrar ülkeme gitmeniz istegiyle. Takk erman lærer

A

Abdullah

Erman hoca TYT-AYT derslerinde son derece başarılı bir öğretmen. Yks Geometri dersinde çok iyi. Gözü kapalı çocuğunuz için ders aldırabilirsiniz.

M

Merve İ.

inanılmaz memnun kaldık. Öğrencimle çok ilgileniyor.Yapamadığı soruları çok açıklayıcı şekilde anlatıyor.Başarıyı Erman hoca sayesinde yakaladık.Gönül rahatlığı ile tüm velilere öneririm.

E

Ercan H.

Hocam önceki yıl bana hukuk bölümünü kazandırmıştınız.TM öğrencisi olarak geometriden sizin sayenizde 7 net yapmıştım.Emekleriniz ve bana karşı gösterdiğiniz sabrınız için tekrar teşekkür ederim.

Ş

Şahika M.

Erman Hocam,size ne kadar teşekkür etsem azdır oğlumu 2 yıl boyunca LGS'ye hazırladınız.Emeklerinizin karşılığını asla ödeyemeyiz.Oğlum matematiği sevmeyen ve genelde denemelerde 10 yanlış yaparken şimdi LGS'de 1 yanlışımız,1 boşumuz var.Çok teşekkür ederiz.İnşallah Lisede de sizden takviye almasını istiyorum,sağlıcakla kalın.

A

Ayla K.

Hocamız gerçekten tecrübesiyle hem beni hemde kızımı rahatlattı.Kızım matematiği anlamaya başladı.Yavaş yavaş sevmeye ve çözmeye başladı,iyi ki sizi tanımışız hocam.Covid döneminde titizliğiniz yüzünden de teşekkür ederim.

İ

İsmet B.

Hocamız sayesinde istediğimiz neti yaptık.Teşekkürler Erman Hocam

M

Mert H.

Matematiği hocam sizin sayesinde öğrendim.çok teşekkür ederim.11.sınıfta da beraberiz hocam...:)

M

Meral H.

Hocamızla 2 sene çalıştık.Hocamızın en sevdiğim yönü günü gününe zamanında ders yapmasıydı,hocamızın ders iptali yapmaması çok hoşuma gitmişti.Bu kızıma önce disiplin kazandırdı,sonra kızımın matematik korkusunu yendi ve üniversiteli yaptı.kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

E

ESRA S.

Hocam iyi akşamlar. Eğer müsaitseniz arayabilir misiniz?


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Erman Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et