Buğra B. Buğra B.
Ders verme şekilleri
 • Yüz yüze
 • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Online ders imkanı, binlerce kaynaklık online kütüphane ve aktivite üyeliği, esnek ders saatleri, dilediğin zaman dersi erteleme imkanı

Neden Özel Ders Veriyorum

Dil öğrenimi özel ilgi gerektirir. Eğer profesyonel bir iş hayatınız varsa, dil eğitimine kısıtlı zaman ayırabiliyorsanız ya da bir sınava hazırlanıyorsanız mutlaka profesyonel destek almanız gerekir. 16 yıllık deneyimim boyunca pek çok kişinin hayatına dokunmuş bir öğretmen olarak, bu alanda hizmet vermekten keyif alıyorum. Öğrencimin başarısı benim mutluluğumdur.

Tecrübelerim

16 yıl boyunca bireylere ve kurumlara yerinde, online ve kendi yerlerimizde eğitimler verdim. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav İngilzcesi alanlarında hem birebir hem grup dersleri yaptım. A1 seviyesinden B2 düzeyine kadar pek çok sektörden ve şehirden öğrenciyle çalıştım. Vaktinizi ve paranızı ziyan etmek istemiyorsanız, dil eğitiminde profesyonel destek almanız gerekmektedir. Aynı zamanda belli bir eğitimi aldıktan sonra yurtdışında dil eğitimi ya da akademik eğitim almak isteyen öğrencilerime de ücretsiz danışmanlık vermekteyim.

Size Neler Kazandırabilirim

İngilizce'yi ders olarak görmeyip hayatınızın bir parçası haline getirecek süreçte bu süreci yönetmek için bir rehbere ihtiyacınız vardır. Öğretmenlerin ellerinde sihirli bir değnek yoktur; ama sizi iyi tanıyarak ve doğru yönlendirerek hedefinize sağlıklı bir şekilde varmanızı sağlayabilirler.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünü bitirdikten sonra hem Türkiye'de hem yurtdışın eğitimler verdi. Türkiye'de A1 (başlangıç) düzeyinden B2 seviyesine, hatta IELTS ve TOEFL hazırlığı yapan öğrencilerin eğitim süreçlerini yönettim. Aynı zamanda Amerika ve İngiltere'de yaşadığım süreçte hem orda doğup büyüyen Türk çocukların Türkçe öğrenimi, hem de oraya göçmen olarak gitmiş Türklerin İngilizce öğreniminde faaliyetlerde bulundum. Mahkemelerde Türkler için paralegallik (tercüme hizmetleri) yaptım. Hangi sektör ve yaş grubunda olursanız olun, doğru şekilde öğrenmenize destek olabilirim.

Dersleri Nasıl İşlerim

Dersleri yüzyüze ya da online alabilirsiniz. Online olarak Zoom kullanıyorum. Zoom ile yapılan dersler yüzyüze yapılan derslerden farklı olmamaktadır. Hatta dersin pratikliği açısından (otur, kalk, tahtayı sil, yaz, geri gel) vakit kaybı olmadığından çok daha seri ve verimli dersler işlenmektedir. Ücretsiz demo ders talep edebilirsiniz. Memnun kalırsanız devam edebilirsiniz.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

İngilizce bilmek ve İngilizce öğretebilmek tamamen farklı şeylerdir. İngilizce öğretmenliği mezunu birisinden alacağınız eğitim ile sadece İngilizce bilen birisinden alacağınız eğitim arasında sayısız fark bulunmaktadır. Seçeceğiniz eğitmenin bu fakülte mezunu olmasına, deneyim sahibi olmasına ve siz hangi alanda ilerleyecekseniz bu alanda daha önce öğrencisi olmuş olmasına dikkat edin. Sonrası zaten ikili iletişim.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • İngilizce - Yabancı Dil : 45 dk - 300.00₺ | Online Ücret: 250.00₺
 • IELTS - Yabancı Dil : 45 dk - 300.00₺ | Online Ücret: 250.00₺
 • TOEFL - Yabancı Dil : 45 dk - 300.00₺ | Online Ücret: 250.00₺
 • YDS - Yabancı Dil : 45 dk - 300.00₺ | Online Ücret: 250.00₺
 • Yabancılara Türkçe Dili Eğitimi - Yabancı Dil : 90 dk - 400.00₺ | Online Ücret: 400.00₺
 • Kariyer Koçluğu - Danışmanlık : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
 • SAT - Yabancı Dil : 60 dk - 300.00₺ | Online Ücret: 300.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Antalya:
 • Kepez
 • Konyaaltı
 • Muratpaşa
İstanbul:
 • Ataşehir
 • Beşiktaş
 • Kadıköy
 • Maltepe
 • Ümraniye
 • Üsküdar

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

N

Nur U.

Buğra hocayla derse başladığım için o kadar mutluyum ki , farklı teknik ve farklı bakış açıları ile öğrenmekten korktuğun ingilizce dersini bana sevdirdi ders bitti ama ben hala devam etmek için can atıyorum. Buğra hocayı tanıdığım için çok mutluyum

B

Buğlem K.

Hocamızdan ielts eğitimi alıyorum, sınav ile ilgili tüm korkularımı ve yetersiz hissettiğim durumları muhteşem tavrıyla yenmemi sağladı. Artık hazırım, Buğra hocam iyi ki sizsiniz. Her şey için teşekkür ederim.

U

Uraz A.

Bir çok eğitmen ve kürüm görüşmesinden sonra Buğra hoca ile kesişti yollarımız. Hem yetkinliği hem de öğrencisine verdiği değer ile İngilizce'yi sevdirerek öğretmekten yana bir yaklaşımı var. Kısa zamanda oldukça iyi bir düzeye geldim ama bırakmak yok hocamı, derslere devam :)

E

Efruz

Yıllardır korktum İngilizce ile karşılaşmaktan. Klasik bir ortaokul travmam vardı öğretmenle ilgili. Sonrasında kaldı. Buğra hoca ile ilk dersimizde öyle bi konuşma yaptı ki, İngilizce’ye bakışım değişti. 4 ay oldu başlayalı ve artık konuşabiliyorum yavaş da olsa. Konuşulanı anlıyorum ve artık Friends İngilizce altyazıyla izleyebiliyorum :)) Daha iyi olacağım. İnanıyorum

S

Sibel

Kızıma ingilizceyi sevdiren öğretmen diyebilirim şuan pandemi sürecinden dolayı online derslerden sıkılan öğrencilere bile dersi eğlenceli hale getirip sıkmadan çocuklara dersi sevdirmeyi çok iyi bilen biri 👍🏼 kızım dersleri dört gözle bekler hale geldi. Kızım mutlu ee tabi bu yüzden bende mutluyum daha ne olabilir ki 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Teşekkür ederizzz

Y

Yasemin

Yenilikçi, eğlenceli bir o kadar da öğretici kişiliği ve kişiye özel programları ile ingilizceyi öğreten ve aynı zamanda sevdiren bir öğretmendir sevgili Buğra Bey. Bu yolda ilerleyişime katkıda bulunan ve bununla mutlu olan bir öğretmen ile çalışmak Ingilizce öğrenmemdeki motivasyonumu inanılmaz arttırdı. Size sadece dersi en iyi şekilde anlatmıyor bu konuda özgüveninizin oluşmasına ve güçlenmesine de katkıda bulunuyor bu da beraberinde başarıyı getiriyor. Teşekkürler her şey için.

B

Burak

Buğra hocamla çalıştığınızda vaaay işte bana İngilizceyi öğretecek kişi bu diyorsunuz ve dilin o gizemli kapılarının bir bir açıldığını görüyorsunuz.

E

Emrah A.

İngilizcemi beklemedigim bir noktaya getirdigi icin, bugra hocaya hem sabri hemde ilgisi icin cok tesekkur ediyorum. Sadece kendisiyle ingilizceyi ogrenmiyor ayni zamanda ingilizce yorumlama ve dusunmeyi de ogreniyorsun. Ozellikle ingilizceyi kullanma alaninoza gore ilerleniyor surec. Neyin gerekli neyin gerekli olmadigini hocaniz soyluyor. Sayisiz ders aldim , uygulama kullandim ancak bugra hocanin dersleri kadar islevsel olmadi. İyiki varsin hocam

B

Berna

Buğra Hocanın tarzı diğer eğitmenlerden çok farklı ve etkili. Ders ve ders dışında İngilizce öğrenmek için zorlaması, gelişime yaptığı katkılar kesinlikle göz ardı edilemez. Bunların dışında konuları samimi ve eğlenceli işlemesiyle de dersi keyifli hale getirdiğini belirtebilirim

A

AYŞE B.

Benim yıllardır ingilizce öğrenme serüvenimdeki karşılaştığım en iyi öğretmendir.Kendisi öğretmenlik bölümü mezunu olduğu için işin mutfağını çok iyi bilmektedir. Ders işleme yöntemini uzun yıllardır elde ettiği tecrübeleriyle harmanlayıp çok iyi geliştirmiş olan hemde yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerle mesleğini hergün güncelleyen bir öğretmendir.Öğrenciyle çok iyi empati kurabilir.’Nerede, nasıl takıldığınızı çok iyi anlayabilir buna göre öğrenciye özel yol haritası çizer.Bu nedenle klasik özel derslere kıyasla sıkılma şansınız yoktur. Gerçekten bu mesleği severek yapan,öğretmekten zevk alan, derslerini hayatının ilk sırasına adamış ve karakterini buna yönelik oturtmuştur.Karşılıklı gelişimi fark ettiğinizde öğretebilmenin verdiği hazla gözlerinin içi gülen adam Buğra Balaban’dır☺️

M

Mina A.

Buğra bey alanında olan tecrübesini derslere tamamen yansıtıyor ve profesyonel birinden eğitim aldığınızı kesinlikle hissettiriyor. Derslerde kullandığı yöntem sizi yormadığı gibi daha da motive şekilde ilerlemenizi sağlıyor. Benim için önemli olan kısım aksan ve Buğra bey bu konuda kesinlikle çok iyi. :)

E

Ege M.

10 yıldır uzmanlığı İngilizce olan, aynı zamanda ilgili ve profesyonel bir hoca. Kendisinden IELTS sınavı için ders aldım, sınav sonucumda gerekenden yüksek bir skor elde ettim :)

Y

Yaşar Ç.

Buğra Hocanın Mükemmel ders anlatışı ve arkadaş canlısı yaklaşımı her zaman beni ingilizce öğrenimim için beni motive etmiştir.Derse zorlayarak katmasıda :)) beni ingilizce öğrenmemde etkili olmuştur.Tüm benim gibi ingilizce öğrenmek isteyerek arkadaşlara tek mottom: İngilizce öğrenmek isteyenler doğru yerdesiniz.Selamlar

B

Büşra

Temel seviyede olan ingilizcemi çok kısa sürede çok iyi seviyeye getirmemde yardımcı olan Buğra Hoca’ya çok teşekkür ederim. Benim gibi tembel olan bir öğrenciye bile İngilizce derslerini sevdirdi :)

R

Rukiye

Merhaba Hocam. Tophane konumundayım. Buraya özel derse gelir misiniz?


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Buğra Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et